Co nowego?

Kobiety kochają sukienki w Bielsku-Białej

Poradnia Dobry Dietetyk przyłącza się do spotkania "Kobiety kochają sukienki w Bielsku-Białej". Spotkanie odbędzie się 2 czerwca w siedzibie Fundacji LUMEN, przy ul. Słowackiego 45 w Bielsku-Białej.

Wiosna z dietetykiem

Wiosna to dobry czas na zmiany, dlatego każdy, kto jeszcze waha się przed podjęciem konkretnych decyzji w sprawie zadbania o własne zdrowie, samopoczucie i sylwetkę, zapraszam do wstępnych, darmowych konsultacji z dietetykiem. Razem przeanalizujemy problem, sprawdzimy parametry składu ciała, a później podpowiem, co można zrobić w kierunku zmian na lepsze. ;) 

Zdrowy talerz, czyli jak zmienić nawyki żywieniowe - wykład

W dniach 2-3 marca Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach, CH „Stara Kablownia”, Poradnia Dobry Dietetyk – Małgorzata Oczkowska oraz „Dobre Smaki Cafe” serdecznie zapraszają do udziału w składającej się z dwóch modułów konferencji pn. „Nasz kobiecy świat”.

Kobieta na diecie - wykład APC

To już kolejna prezentacja w ramach współpracy z Akademią Pieknego Czasu w czechowickiej bibiotece. 

III Charytatywny Maraton Fitness dla WOŚP!

12 stycznia 2017r. w godzinach 18:00 - 20:00 w Fitness Club Active w Czechowicach-Dziedzicach (ul. Narutowicza 38) odbędzie się III Charytatywny Maraton Fitness dla WOŚP. W trakcie trwania imprezy - możliwość skorzystania z badania analizy składu ciała, a także konsultacje dietetyczne i karty rabatowe na pierwsze wizyty do rozdania dla uczestników maratonu :) Zapraszamy!

Bezpłatne konsultacje

Zadbaj o swoje zdrowie i umów się na bezpłatne konsultacje dietetyczne jeszcze przed świętami! Zapraszam! 

Akcja promocyjna

Bezpłatne konsultacje

Prelekcja "Fundament zdrowego żywienia"

Zapraszam na kolejną prezentację w ramach Akademii Pięknego Czasu w Filii Nr 10 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach (ul. Węglowa 56).

Prelekcja "Fakty i mity o nawodnieniu organizmu - co pić, kiedy i dlaczego?"

Klub Zdrowia w Bielsku-Białej oraz Poradnia "Dobry Dietetyk" zapraszają na bezpłatną prelekcję "Fakty i mity o nawodnieniu organizmu - co pić, kiedy i dlaczego?". W trakcie spotkania - możliwość skorzystania z badania analizy składu ciała.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ